Zľava! Žltá Summer Zobraziť väčšie

Žltá Summer

105,00 €


105,00 € bez DPH

Nový produkt

Žltá mikina 

Viac detailov

+

Viac informácií

Mikina je vyrobená z teplákoviny, určenej na výrobu teplých voľnočasových odevov. Kvalitná česaná bavlnená priadza je hrejivá a príjemne mäkká. Mikina má z lícnej strany bavlnu a z rubovej strany hrejivý počes. Teplákovina je doplnená vysokokvalitnými husto tkanými dizajnovými látkami z bavlny od popredných amerických dizajnérov.

Rukávy sú ukončené pružným patentom, ktorý je za normálnych okolností preložený v dvoch vrstvách. Pre mamičky vyššej postavy, s dlhšími rukami, stačí rukáv jednoducho predĺžiť vystretím patentu.

Mikina má dostatočne hlboké vrecká, nielen na maličkosti. Sú navrhované tak, aby sa nestalo, že sa z nich vytratia i väčšie predmety. Vo vreckách je umiestnené sťahovanie, ktoré poslúži pri potrebe zúženia celkového obvodu v oblasti bokov, napríklad ak pofukuje, alebo pokiaľ je bábätko ešte príliš drobné. Výhodou umiestnenia vo vreckách je, že dané nastavenie je možné urobiť bez toho, aby sme rušili dieťatko pod mikinou zbytočným rozopínaním a nastavovaním z vnútornej strany.

Dizajn každej mikiny dotvára originálna dizajnová látka v kapucni, na lemoch a okolo zipsu.

Kapucňa sa dá nosiť na dva spôsoby – so skrytým dizajnovým prvkov, ale je dostatočne veľká aj na odhalenie vzoru jej zrolovaním. Kapucňa mamičky sa dá pri nosení na chrbte zrolovať a pripnúť tak, aby neprekážala dieťatku vo výhľade.

Vsadka, na rozšírenie pri nosení dieťatka, je vhodná na prednú i zadnú časť mikiny. Sťahuje sa v dvoch úrovniach. Pod zadočkom dieťatka a pri krku. Súčasťou vsadky je i nákrčník pre mamičku, ktorý sa dá zapínať pri krku v dvoch úrovniach. V prvej úrovni zakryje dekolt, druhá úroveň poslúži napríklad, keď fúka silnejší vietor a mamička sa chce viac "zababušiť". Nákrčník je napevno umiestnený na vsadke, ale pri nosení na chrbte, keďže vtedy je dieťatko vo vyššej polohe, je potrebné nákrčník uchytiť patentkami smerom dolu, čo poslúži ako ďalšia teplá vrstva na chrbátiku dieťatka. Súčasťou vsadky je i odopínateľná kapucňa pre dieťa, ktorá sa prichycuje k mikine a poslúži ako opora hlávky, ked dieťatko zaspí.

Údržba: Odporúčame pranie v práčke na 30 stupňov Celzia, naruby, žmýkanie na nízke otáčky. Sušenie v sušičke ani chemické čistenie a bielenie neodporúčame.

Materiál: Bavlna 70 % , Polyester 30 %