Kto sme, kto som?

Little White Dandelion je značka oblečenia pre všetky mamičky a ich detičky, ktoré chcú svoje ratolesti nosiť  pre srdci, či pohodlne dojčiť a pri tom vyzerať chic.

Nosičské oblečenie Little White Dandelion je navrhované funkčne ako ochrana pred chladom a teplé útočisko pre mamičku i dieťatko. Dizajn oblečenia bol v prvom rade vytvorený tak, aby bol funkčný pri nosení detí v šatkách a ergonomických nosičoch. Strih je prispôsobený noseniu na štyri spôsoby, a to bez dieťatka, s tehotenským bruškom, s dieťatkom na brušku a s dieťatkom na chrbte. Zároveň je naše oblečenie šité tak, aby s dieťatkom rástlo. To znamená, že oblečenie obsahuje vonkajšie, ale aj skryté patenty, ktorými si mamičky pomôžu, keď je ešte dieťatko príliš drobné.

KOJO oblečenie je nie len chic ale aj funkčné. Využijete ho už v tehotenstve. Po narodení dieťatka v ňom pohodlne nadojčíte. Vďaka módnemu dizajnu ho ale ponosíte omnoho dlhšie. Aj keď už nedojčíte, budete po ňom siahať i naďalej.

Napriek tomu, že dizajn je inšpirovaný súčasnou svetovou módou jedná sa o slovenský produkt jednej z Vás - maminky malého Matúška. Počas nášho nosičského obdobia som toho v nosičskom svete vyskúšala a otestovala mnoho. Tieto poznatky som využila pri navrhovaní produktov Little White Dandelion. Vytvorila som dizajnový kúsok, zachovala som nevyhnutnú funkčnosť, odstránila nedostatky, na ktoré som počas nášho spoločního nosičského roku prišla. Doplnila som vlastné vychytávky, ktoré by mohli nosenie ulahčiť a zatraktívniť. Skrátka, spravila som to, čo som pri nosení postrádala.

Keďže šitie odevov nie je mojim vyučeným remeslom a mojim cieľom je vytvárať vysokokvalitný produkt, na ktorý sa môžem spolahnúť, každý krok konzultujem s odborníčkami, ktoré majú dlhoročné skúsenosti. To sa odzrkadlilo nielen na strihu, prevedení, ale i na použitých materiáloch.

Značka Little White Dandelion vznikla, pretože sa nedalo inak. Ako veľký fanúšik nosenia detí, kontaktného rodičovstva a zároveň žena prahnúca po móde, som na trhu nenašla nič, čo by mi vyhovovalo, nie len funkčne ale i dizajnom. Pýtala som sa sama seba, prečo my ženy, od momentu kedy sme nosiacimi matkami, nemôžeme zároveň vyzerať ako "rakety"? Práve to bol popud, prečo sme na trhu. Little White Dandelion Vám umožní mať svoje dieťa pri sebe, pritom vyzerať moderne, žensky a zaujímavo.