Sivá mikina Gabriela

105,00 €


105,00 € bez DPH

Nový produkt

Sivá mikina s  farebnou látkou.

Nový vylepšený STRIH a VYLEPŠENÁ DETSKÁ VSADKA + súčasťou je aj nákrčník pre mamičku.

Modelka má oblečenú veľkosť S.

Viac detailov

+

Viac informácií

Mikina je vyrobená z teplučkého warmkeeperu, určeného na výrobu teplých voľnočasových odevov. Kvalitná česaná bavlnená priadza je hrejivá a príjemne mäkká. Mikina má z lícnej strany bavlnu a z rubovej strany hrejivý počes. Teplákovina je doplnená kvalitnými dizajnovými bavlnenými látkami.

Rukávy sú ukončené pružným patentom, ktorý je za normálnych okolností preložený v dvoch vrstvách. Pre mamičky vyššej postavy, s dlhšími rukami, stačí rukáv jednoducho predĺžiť vystretím patentu.

Mikina má dostatočne hlboké vrecká, nielen na maličkosti. Sú navrhované tak, aby sa nestalo, že sa z nich vytratia i väčšie predmety. Vo vreckách je umiestnené sťahovanie, ktoré poslúži pri potrebe zúženia celkového obvodu v oblasti bokov, napríklad ak pofukuje, alebo pokiaľ je bábätko ešte príliš drobné. Výhodou umiestnenia vo vreckách je, že dané nastavenie je možné urobiť bez toho, aby sme rušili dieťatko pod mikinou zbytočným rozopínaním a nastavovaním z vnútornej strany.

Dizajn každej mikiny dotvára originálna dizajnová látka v kapucni, na lemoch a okolo zipsu.

Kapucňa sa dá nosiť na dva spôsoby – so skrytým dizajnovým prvkov, ale je dostatočne veľká aj na odhalenie vzoru jej zrolovaním. Kapucňa mamičky sa dá pri nosení na chrbte zrolovať a priviazať tak, aby neprekážala dieťatku vo výhľade.

Vsadka, na rozšírenie pri nosení dieťatka, je vhodná na prednú i zadnú časť mikiny. Sťahuje sa v dvoch úrovniach. Pod zadočkom dieťatka a pri krku. Súčasťou vsadky je i nákrčník pre mamičku a rolovacia napevno upevnená nastaviteľná kapucňa pre dieťatko.

Tehotenská vsadka nie je súčasťou, dá sa doobjednať zvlášť.

Údržba: Odporúčame pranie v práčke na 30 stupňov Celzia, naruby, žmýkanie na nízke otáčky. Sušenie v sušičke ani chemické čistenie a bielenie neodporúčame.

Materiál: WARMKEEPER - 40% bavlna, 56% polyester, 4 % elastan

Poznámka: Výrobca si pri PATENTOCH NA RUKÁVOCH vyhradzuje právo na miernu obmenu materiálu, vzhľadu a odtieňu danej farby - vzhľadom na aktuálnu ponuku daných materiálov na trhu.