Nosiaci kalendár 2019

9,00 €


7,50 € bez DPH

Nový produkt

Kalendár nosiacich mamičiek 2019

Rôzne druhy - do poznámky pred koncom objednávky treba uviesť, o aký typ máte záujem.

- stolový

- plánovací

- nástenný

Viac detailov

+

Viac informácií

Nosiaci kalendár na rok 2019 STOLOVÝ
Stolový týždenný kalendár v štandardnej veľkosti môžete postaviť alebo pohodlne zavesíte pomocou háčika. Každým týždňom vás bude sprevádzať nosiaca mamička princezna, oblečená v spoločenských šatách z dielne Fashion by Marta Urban, ktoré môžu byť aj vaše. Maminky princezny sú nafotené popri slovenských a rakúskych zámkoch a kaštieľoch. Kalendár má na každý týždeň priestor na zapisovanie, obsahuje slovenský menný kalendár, vyznačené štátne sviatky a dni pokoja, lunárny kalendár, zmenu času. Na konci kalendára je ročný prehľad s vyznačenými školskými prázdninami na rok 2019 a miesto na poznámky.

Nosiaci kalendár na rok 2019 Nástenný PLÁNOVACÍ kalendár vo veľkosti A3 na šírku pohodlne zavesíte pomocou háčika. Kalendár má praktickú tabuľku na každý mesiac, kde si môžte zapisovať rodinné udalosti, aktivity, všetko na jednom mieste. Každým mesiacom vás bude sprevádzať nosiaca mamička princezna, oblečená v spoločenských šatách z dielne Fashion by Marta Urban, ktoré môžu byť aj vaše. Maminky princezny sú nafotené popri slovenských a rakúskych zámkoch a kaštieľoch. Kalendár obsahuje slovenský menný kalendár, vyznačené štátne sviatky a dni pokoja, lunárny kalendár, zmenu času. Na konci kalendára je ročný prehľad s vyznačenými školskými prázdninami na rok 2019 a miesto na poznámky.
Nosiaci kalendár na rok 2019 NÁSTENNÝ kalendár vo veľkosti A3 pohodlne zavesíte pomocou háčika. Každým mesiacom vás bude sprevádzať nosiaca mamička princezna, oblečená v spoločenských šatách z dielne Fashion by Marta Urban, ktoré môžu byť aj vaše. Maminky princezny sú nafotené popri slovenských a rakúskych zámkoch a kaštieľoch. Kalendár je však aj praktický, obsahuje číselník, slovenský menný kalendár, vyznačené štátne sviatky a dni pokoja, lunárny kalendár, zmenu času. Na konci kalendára je ročný prehľad s vyznačenými školskými prázdninami na rok 2019 a miesto na poznámky.
Kalendár a jeho story

23.9.2018  v Starej Tržnici v Bratislave sa konal Krst Kalendára vrámci Nosičskej módnej prehliadky spoločenských a svadobných šiat z kalendára a mnohých ďalších z dielne Fashion by Marta Urban.
Pozvanie stať sa krstnou mamou kalendára prijala Nika Macinská, mama 8 detí. Jej tvorbu a blog Denník mamy nájdete na tomto linku.

Už ubehol rok od spoločnej spolupráce Marty Urban Jablonickej s Luciou Fialovou a vzniklo nádherné dielo Folklórny Nosiaci Kalendár 2018, ktorý získal 2. miesto v súťaži O najkrajší výrobok od mamky 2017, ktorý organizuje Čo dokáže mama. Tento rok vybrali tému Princezné & aj nosiaca mamička vie byť spoločensky oblečená. Nosiace mamičky princezny s detičkami naviazanými v šatke, nafotili pri slovenských a rakúskych hradoch, zámkoch, kaštieľoch.

Obliekli si ručne šité spoločenské, plesové a svadobné šaty mladej talentovanej návrhárky Marty Urban Jablonickej. Vytvorila šaty originálnych strihov, niektoré rôzne zdobené, čipkované a ručne vyšívané. Maminky ozdobila ručne robenými korálkovými šperkami (náušnice, náramky, vlasové doplnky, tiáry) a kvetinovými ozdobami (čelenky, náramky). To všetko vyrobila a ušila s láskou (väčšinou po nociach) v dielni Fashion by Marta Urban. Šaty v kalendári a mnohé iné môžu byť aj vaše.

Marta je maminkou už dvoch malých princezien, popri ktorých absolvovala všetky fotenia, všetko odkomunikovala, dala kalendáru svoju ideu a konečnú podobu, čo bolo neskutočne veľa hodín strávených za PC.

Skvelú prácu odviedla aj mladá fotografka Bea Révayová a jej tykajme.si, ktorá do každého fotenia išla naplno telom aj dušou. Nacestovala sa, zabávala deti v aute a fotila za každého počasia, času, teploty a vlhkosti ???? Nemala to s Martou jednoduché, keďže spniť jej kompozičné požiadavky a predstavy o výsledku bol niekedy nadľudský výkon. Výsledok však stojí za to!

Veľká vďaka a obdiv patrí každej jednej modelke a úžasnej maminke spolu s ich malými pokladmi, ktoré sa nielen nacestovali, ale bud mrzli, mokli, alebo sa varili pri foteniach počas celého roka. Ešteže pri nosení je dieťatko blízko pri zdroji a maminkinom srdiečku, vie sa tak krásne upokojiť a tú blízkosť milujú obaja.

Samozrejme bez šatiek na nosenie detí by sa to neobišlo a hlavne šatkomilovníčiek, ktoré nám ochotne požičali svoje skvosty na fotenia. Patrí Vám za to úprimné ďakujem, menovite: Janka Packová, Zuzana Kompasová, Nina Bláhová, Jana Uttová, Katarína Brestovičová, Zuzana Juris, Stanka Veselá. Bez Vás by nosili asi iba v rukách (interný vtip nosiacich mamičiek).

Nech sa páči teraz sa už len nechajte unášať krásou Slovenských mamičiek a pri každom mesiaci si spomeniete na tie najkrajšie časy spojené s nosením Vášho dieťatka.