Sivá mikina Rihanna

105,00 €


105,00 € bez DPH

Nový produkt

Nový vylepšený STRIH +  nákrčník pre mamičku a VYLEPŠENÁ DETSKÁ VSADKA.

Viac detailov

+

Viac informácií

Mikina je vyrobená z teplučkého warmkeeperu, určeného na výrobu teplých voľnočasových odevov. Kvalitná česaná bavlnená priadza je hrejivá a príjemne mäkká. Mikina má z lícnej strany bavlnu a z rubovej strany hrejivý počes. Teplákovina je doplnená kvalitnými dizajnovými bavlnenými látkami.

Rukávy sú ukončené pružným patentom, ktorý je za normálnych okolností preložený v dvoch vrstvách. Pre mamičky vyššej postavy, s dlhšími rukami, stačí rukáv jednoducho predĺžiť vystretím patentu.

Mikina má dostatočne hlboké vrecká, nielen na maličkosti. Sú navrhované tak, aby sa nestalo, že sa z nich vytratia i väčšie predmety.

Dizajn každej mikiny dotvára originálna dizajnová látka v kapucni, na lemoch a okolo zipsu.

Kapucňa sa dá nosiť na dva spôsoby – so skrytým dizajnovým prvkov, ale je dostatočne veľká aj na odhalenie vzoru jej zrolovaním. Kapucňa mamičky sa dá pri nosení na chrbte zrolovať a priviazať pomocou gumičky a šnúrok vzadu v oblasti krku tak, aby neprekážala dieťatku vo výhľade.

Vsadka, na rozšírenie pri nosení dieťatka, je vhodná na prednú i zadnú časť mikiny. Sťahuje sa v dvoch úrovniach. Pod zadočkom dieťatka a pri krku. Súčasťou vsadky je i nákrčník pre mamičku a rolovacia napevno upevnená nastaviteľná kapucňa pre dieťatko.

Tehotenská vsadka nie je súčasťou, dá sa doobjednať zvlášť.

Údržba: Odporúčame pranie v práčke na 30 stupňov Celzia, naruby, žmýkanie na nízke otáčky. Sušenie v sušičke ani chemické čistenie a bielenie neodporúčame.

Materiál: WARMKEEPER - 40% bavlna, 56% polyester, 4 % elastan

Poznámka: Výrobca si pri PATENTOCH NA RUKÁVOCH vyhradzuje právo na miernu obmenu materiálu, vzhľadu a odtieňu danej farby - vzhľadom na aktuálnu ponuku daných materiálov na trhu.